Kowalstwo Artystyczne

 

Wybór odpowiednich dekoracji do dou jest bardzo ważny. To one nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że mieszkanie stanie się wyjątkowe. Nasza firma wykonuje piękne ozdoby, m.in.: świeczniki, wieszaki, lustra, karnisze oraz stojaki na kwiaty. Takich rzeczy nie znajdziesz nigdzie indziej!

Salon i przedpokój

 Potrafimy wykonać niemalże wszystko, czego zażyczy sobie klient. Bardzo dużą popularnością cieszą się świeczniki, które można ustawić na przykład przy kominku lub na parapecie. Pięknie wyglądają również karnisze wykończone ozdobnymi ornamentami oraz stojaki na kwiaty. Wiele osób decyduje się również za zakup oryginalnego wieszaka lub stojaka na parasole, który można postawić w przedpokoju.

 Sypialnia i jadalnia

W sypialni na pewno przepięknie będzie wyglądać łóżko, którego rama została wykonana ręcznie ze stali węglowej. Taka rama wspaniale prezentuje się, szczególnie wówczas jeżeli wzbogacona jest ozdobnymi ornamentami. W podobnej stylistyce można również zaprojektować ramę lustra, które można również powiesić w sypialni. Z kolei w jadalni rewelacyjnie będzie prezentować się stół i krzesła wykonane przez naszą firmę. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, które nadadzą mieszkaniu niepowtarzalny charakter.

 

MENU